Hračky » Na kočárek

Částí našeho sortimentu jsou i zábrany na kočárek. Představují jednoduchý, avšak dobrý prostředek, jak zvýšit bezpečí miminka uloženého v kočárku. Zábrana zmenšuje opticky i prakticky velikost otvoru mezi peřinkou a střechou kočáru, navíc svou barevností, tvarem figurek a jejich chřestěním upoutává pozornost malého dítěte, které bezpečně leží v kočáru. Zábrana na kočárek však samozřejmě nenahrazuje další bezpečností prvky, ani přímý dohled dospělé osoby.
Figurky z tvrdého plastu, navlečené na mírně pružícím lanku, jsou barevné a jednoduše tvarované, jejich údržba je nenáročná (stačí umýt v mýdlové vodě).
Stejně jako pískací hračky a chrastítka i zábrany na kočárek spadají do kategorie hraček vydávajících zvuk. Jako takové jsou vhodným pomocníkem rodičů při sledování správného vývoje miminka. Pokud se dítě neotáčí za zvukem či barevným předmětem, velmi často to signalizuje poruchu sluchu (popř. zraku), a jakákoliv chřestící hračka je dobrým a snadno přístupným předmětem, jak si ověřit, že je dítě v pořádku. Navíc zábrana na kočárek je zároveň vhodnou hračkou pro upoutání pozornosti dítěte během cesty v kočáře, pokud dítě není na cestování zvyklé.
Upínání zábran na kočárek je standardizované pro všechny typy kočárků: jednoduchým zaháknutím, případně provlečením krajních kruhů zábrany skrz poutka na bocích střechy kočáru a následným zajištěním. Zábrany na kočárek, které dodáváme v mnoha barevných variacích a motivech, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných a stálobarevných materiálů, podléhajícím přísným hygienickým normám.

Zábrana hvězda, sluníčko

Hračky na kočárek » Zábrana hvězda, sluníčko

Kategorie: Hračky na kočárek
Katalogové číslo: 293
EAN: 8594024222224
Barva: různá
Detail

Zábrana kytička koule

Hračky na kočárek » Zábrana kytička koule

Kategorie: Hračky na kočárek
Katalogové číslo: 292
EAN: 8594024222217
Barva: různá
Detail1 Detail2

Barevné koule

Hračky na kočárek » Barevné koule

Kategorie: Hračky na kočárek
Katalogové číslo: 288
EAN: 8594024222163
Barva: různá
Detail1 Detail2

Zábrana MEDVĚD a ZAJÍC

Hračky na kočárek » Zábrana MEDVĚD a ZAJÍC

Kategorie: Hračky na kočárek
Katalogové číslo: 128
EAN: 8594024220275
Barva: různá

©2005-18 PROFIBABY® - Všechna práva vyhrazena | Hlavní stránka | Kontakt | Nahoru

Odkazy: Prodej na ruském trhu českých firem a obchodních podílů, luxusních a komerčních nemovitostí