Hračky » Stavebnice

Velmi oblíbenou částí našeho sortimentu hraček jsou stavebnice. Rozměry jednotlivých dílů všech stavebnic jsou unifikované, proto se mohou zcela volně kombinovat i části z jednotlivých balení stavebnic.
Jasné a veselé barvy hracích kostek pomáhají dětem odlišovat jednotlivé barvy, velmi často to jsou právě kostky, na kterých se malé děti učí jednotlivé barvy pojmenovat. Stavebnice obsahuje dostatečně velké kostky, aby nedošlo k jejich pozření či vdechnutí během hry, zároveň větší rozměr kostek umožňuje i malým dětem lepší úchop – a tedy i větší zábavu ze hry.
Hraní se stavebnicí velmi dobře rozvíjí motoriku: prvotní pokusy položit jednu kostku na druhou se vyvíjejí v lepší manipulaci s kostkami, k jejich napojování pouze částmi styčných ploch atd. Dítě si zábavnou hrou rozvíjí i fantazii a slovní zásobu. Vytváří z kostek předměty a objekty, kterým dává funkce a jména, což vede k prohlubování jeho slovní zásoby, fantazie, přizpůsobování i vnímání okolního světa.
Stavebnice jako hračka „roste“ s dítětem – v první fázi si dítě vystačí s barevností kostek a možností jejich hrubé manipulace (přehazování, posouvání atd.), později se stavebnice stává skutečným stavebním materiálem, z něhož je dítě schopno postavit doslova celý svět.
Zdravotně nezávadný, vodou omyvatelný materiál a elegantně jednoduchý desing hracích kostek je výhodný i z hlediska hygieny. Údržba stavebnice je nenáročná, kostky se mohou pravidelně umývat v horké mýdlové vodě.

0 položek...

©2005-18 PROFIBABY® - Všechna práva vyhrazena | Hlavní stránka | Kontakt | Nahoru

Odkazy: Prodej českých komerčních nemovitostí, firem, podniku a obchodních podílů na ruském trhu