Hračky » Do vody

Hračky do vody jsou velmi oblíbenou částí našeho sortimentu pro svou barevnost, rozmanitost a široký výběr. V nabídce máme zábavné figurky zvířátek, určené primárně ke hraní. Typově jde o postavy zvířátek, žijících ve vodě nebo u ní, takže tyto hračky lze využít i k rozpoznávání zvířat, v pozdějším věku zároveň k postupnému rozšiřování slovní zásoby. V sortimentu hraček do vody dále nabízíme mýdelníky ve tvaru zvířátek, které vedle hry splňují i funkci ochrannou: mýdlo je po umytí bezpečně uklizené a nemůže se stát, že by na ně dítě šláplo a uklouzlo. Zároveň se tak dítě naučí udržovat pořádek „krmením“ zvířátka, tedy uklizením mýdla do prohlubně v břiše ležící figurky.
Hračky do vody v podobě figurek i mýdelníky zároveň patří mezi pískací hračky, tedy vydávají zvuky. I to kromě zábavy poskytuje dítěti pomoc při jeho vývoji. Učí se nejen odlišovat jednotlivé hlasy a typy zvuků, ale také intenzitu. Rodiče zároveň mohou touto jednoduchou pomůckou včas zjistit, zda nedochází ke komplikacím při vývoji sluchu dítěte – zdravé dítě se za zvukem otáčí, reaguje na něj.
Coby hračky do vody lze použít i žínku či houbičku ve tvaru zvířátka. Při jejich používání si dítě navykne zábavnou formou na dodržování některých základních hygienických návyků a očistě. Některé děti si tak také mohou postupně navyknout na dotyk vody na tváři a zbavit se tak případného strachu. „Pohlazení“ od žínky ve tvaru hezkého zvířátka přijmou mnohem snáze, navíc mytí pro ně bude zábavou.
Všechny hračky do vody samozřejmě splňují přísné hygienické normy. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a byly testovány Státním zdravotním ústavem v Ostravě.

Velká loď

Vodní hračky » Velká loď

Kategorie: Vodní hračky
Katalogové číslo: 303
EAN: 8594024222309
Barva: červená a žlutá
Poznámka: v: 14cm, d: 40cm
Detail1 Detail2 Detail3

Sada na vodu, písek - vanička

Vodní hračky » Sada na vodu, písek - vanička

Kategorie: Vodní hračky
Katalogové číslo: 289
EAN: 8594024222187
Barva: různá
Detail Balení

NOVINKA - Mydlenka + mládě

Vodní hračky » Mydlenka + mládě

Kategorie: Vodní hračky
Katalogové číslo: 280
EAN: 8594024222095
Barva: různá
Poznámka: (2 druhy)
Detail

Kačenka 16cm + 2 kačenky

Vodní hračky » Kačenka 16cm + 2 kačenky

Kategorie: Vodní hračky
Katalogové číslo: 172
EAN: 8594024220759
Barva: různá
Detail

©2005-18 PROFIBABY® - Všechna práva vyhrazena | Hlavní stránka | Kontakt | Nahoru

Odkazy: Rychlý a efektivní prodej českých firem, luxusních a komerčních nemovitostí na ruském trhu - www.prodejdoruska.cz