Výrobce hraček PROFIBABY®

O společnosti

Profibaby je společností s -ti letou tradicí, která má na trhu velmi dobře vybudovanou prodejní síť. Hlavní náplní firmy je výroba a dovoz hraček pro děti od 0 do tří let a jejich další distribuce do velkoobchodů. Vlastní česká výroba tvoří zhruba 70% nabízených produktů, přitom samozřejmě firma Profibaby klade hlavní důraz na kvalitu použitého materiálu, který pochází výhradně od českých dodavatelů.

Stálý vývoj sortimentu a jeho postupné rozšiřování podléhá přísné kontrole kvality, před uvedením na trh veškerý sortiment prochází kontrolou v nezávislé certifikované zkušebně. Tato certifikace umožňuje bezproblémový vývoz hraček i na velmi náročné trhy, jako je Německo, Velká Británie, Švýcarsko, Španělsko, Maďarsko a Slovensko. Díky vysoké kvalitě výrobků a spolehlivosti dodávek činí export více než 70% produkce vyrobených hraček.

Vzhledem k hlavní náplni firmy Profibaby coby výrobce hraček došlo i k rozšíření výrobního zázemí o zařízení umožňující tampónový potisk. V průběhu existence firmy Profibaby došlo k nárůstu zákazníků, požadujících hračky jako reklamní předměty, přikládané k jejich vlastním výrobkům pro děti (dětská kosmetika, pleny, prací prášky atd.). Nyní může firma Profibaby nabídnout každému zákazníkovi reklamní hračku s potiskem dle vlastního návrhu zákazníka.

Díky dlouholeté obchodní činnosti má firma Profibaby mezi výrobci hraček i odběrateli dobré renomé. Jejím cílem je poskytnout zboží v požadované vysoké kvalitě, ve stanovených termínech a za velmi dobré ceny.

Testováno v Institutu pro testování a certifikaci, a.s., Zlín