Menu Zavřeno

Podpora prodeje

CHCETE ZVÝŠIT ATRAKTIVNOST VAŠICH VÝROBKŮ ?

Společnost Profibaby je dlouholetým výrobcem hraček. Díky svým zkušenostem, kvalitnímu zpracování a širokému sortimentu si během let získala mnoho spokojených zákazníků z řad velkoodběratelů a velkoobchodníků.

Mnoho z našich zákazníků patří k výrobcům produktů pro děti a péči o ně (kosmetika, hygienické potřeby, prací prášky atd.). Především z jejich strany došlo v průběhu času k nárustu nákupu našich výrobků coby reklamních předmětů, určených k podpoře prodeje jejich vlastních produktů.

Z toho důvodu došlo k rozšíření výrobních možností o zařízení, umožňující tampónový potisk. Podle přání zákazníka je firma Profibaby schopna jako výrobce hraček nejen požadovaný produkt vyrobit, ale také doplnit logem či značkou podle zákazníkova vlastního návrhu, samozřejmě se zachováním vysoké kvality vyráběných hraček.

Ke každé obchodní transakci přistupuje firma Profibaby vždy individuálně, korektně a spolehlivě. Cílem je poskytnout zákazníkovi zboží ve vysoké kvalitě, ve stanovených lhůtách a za velmi přijatelné ceny. Tyto záruky mu jen těžko poskytne dodavatelská firma, nakupující výrobky v cizině (především v Číně; firma Profibaby si jako výrobce hraček kontroluje nejen kvalitu nabízených výrobků, ale i samotného potisku. Není tedy limitovaná dlouhými dodacími lhůtami, její výrobky navíc splňují i velmi přísné hygienické normy, platící jak u nás, tak v zahraničí (Švýcarsko, Německo, Polsko, Velká Británie, atd.).

V případě jakéhokoliv dotazu, případně zájmu o spolupráci, nás prosím kontaktujte na tel.: 607 989 301, nebo e-mailu: profibaby@profibaby.cz